Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Мебел

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Мебел   Чет Мар 12, 2009 4:17 pm

Ова е продавница за мебел
што ви треба барајте бидејки неможам да поставувам

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Cece

Cece

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Чет Мар 12, 2009 4:49 pm

za mene nekoj ubav salon/dnevna da odgovara so kukata i dve detski sobi i spalni 2 i wc ubavo nekoe i hodnik i toa sega za sega i kujna

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Чет Мар 12, 2009 4:57 pm
ova za mene

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece

Cece

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Чет Мар 12, 2009 5:05 pm

wow bube mnogu se ubavi de kazi mi ja stranata kaj so gi barase

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje

Maje

Број на мислења : 16
Registration date : 2009-03-12

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Чет Мар 12, 2009 5:18 pm

за мене ова
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Чет Мар 12, 2009 7:20 pm

Маје и Бубе отворете сикуки за да ви го ставам мебелот

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Чет Мар 12, 2009 9:04 pm

friend ја ке купам голем и убав ходник, 2 кујни,2 децки, 2 спални соби, 2 бањи, 2 дневни соби, и 1 кабинет ако најдеш. за сега тоа ке биде па за натаму ке видеме!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Вто Мар 17, 2009 4:00 pm

Може јас да разгледам бањи??
Да видам некои зелени или црвени за да ми се слажат Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Вто Мар 17, 2009 4:30 pm

оки сеа ке најдам и ке ти покажам

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
viki

viki

Број на мислења : 35
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Мебел   Чет Мар 19, 2009 3:00 pm

Јас сакам:
мала маса
голема маса со столови
тросет двосед и фотелја
спална
децка соба
и ова да биде све во жолта боја важи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Мебел   

Вратете се на почетокот Go down
 
Мебел
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Мебел-
Отиди до: