Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Правила   Чет Мар 12, 2009 8:27 pm

Да се користат фискални сметки доколку не се корстат ке им се одземаат пари
Да им се наплатува на сите (освен на газдите) и да им се наплатува во сеф и во профил и васи пари
Доколку не ги почитувате правилата ке ви сеодземе продавницата

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
 
Правила
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Правило за продавниците-
Отиди до: