Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 "Bikines"

Go down 
АвторПорака
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: "Bikines"   Чет Мар 12, 2009 8:31 pm

WELCOME

Еве овде ќе се продава бикини,па еве го првиот излог:
-100$
-200$
-200$
-100$
-100$
-100$
-100$
Ете толку беше првиот излог.Се надевам дека ви се допадна,па ПОВЕЛЕТЕ!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: "Bikines"   Пет Мар 13, 2009 12:41 am

daj mi se

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
"Bikines"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Бутици-
Отиди до: