Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 *ASOS*COSMETICS*

Go down 
АвторПорака
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: *ASOS*COSMETICS*   Пет Мар 13, 2009 10:42 pm

WELCOME

MASKARA 80$
SJAJ 90$
SEMKA 100$RUZ PO 100$

PUDRA PO 100$MOLIV4E PO 50$
4ETKI PO 50$


LAKOVI PO 50$

KREMI, LOSIONI I GEL ZA TELO PO 70$


LOSIONI , MASKI I SUBRINI ZA KOSA PO 120$PARFEMI PO 150$_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*COSMETICS*   Вто Мар 17, 2009 4:35 pm

мене сите маскари и сите сенки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*COSMETICS*   Вто Мар 17, 2009 8:10 pm

sega ke ti dostavam
SMETKA
ASOS senki 1600$
ASOS maskari 3500$
VKUPNO 5100$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*COSMETICS*   

Вратете се на почетокот Go down
 
*ASOS*COSMETICS*
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Парфемерии-
Отиди до: