Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Здраво!

Go down 
АвторПорака
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Здраво!   Саб Мар 14, 2009 12:47 am

Јас сум Елиса.Од Струмица сум.Имам 13 години.
Супер е форумот и тоа Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Здраво!   Саб Мар 14, 2009 12:50 am

добредојде елиса

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Здраво!   Саб Мар 14, 2009 12:51 am

Дообредојде Елиса и забавувај се

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Здраво!   Саб Мар 14, 2009 11:24 am

добредојде елиса lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Здраво!   Саб Мар 14, 2009 11:44 am

welcome Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Здраво!   Вто Мар 17, 2009 3:48 pm

Добредојде Елиса Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Здраво!   Сре Мар 18, 2009 2:12 pm

Добредојде Елиса добар престој на форумот Exclamation Exclamation Exclamation

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Здраво!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Здраво!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум :: Добредојдовте!-
Отиди до: