Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Прашања   Вто Мар 10, 2009 4:05 pm

Ако ви е нешто нејасно во врска со форумот тука прашајте не

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Сре Мар 11, 2009 5:39 pm

Мене сега за сега се ми е јасно хх..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Сре Мар 11, 2009 5:48 pm

Elen4e напиша:
Мене сега за сега се ми е јасно хх..
мило ми е

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 12:51 am

Па се е јасно Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 11:52 am

kako da namestam da pisuvam na kilirica?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 11:57 am

доле кај што имаш ен и мк стисни таму и на МК
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 11:59 am

kade dole?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 12:00 pm

таму на таск бар имаш на крајот ЕН е ти стисни на МК
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 12:00 pm

cek ne te sfakam kade e toa tack bar?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 12:03 pm

абе тоа едно ако си на виндовс хр тогаш нели ке ти биде сино или сиво или зелено ...една линија доле...и во ќошот имаш едно знакче ЕН.стисни на тоа знакче и ке ти се појави Мк и таму стисни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 12:04 pm

aaaaaaa
svativ Very Happy ama vista iamm na ovoj kom koa ke bidam na dr ke stavam mk font falamnnnnnn Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 12:06 pm

ништо повели и другпат king

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Прашања   Саб Мар 14, 2009 12:36 pm

Можеш и полесно да ти е ќе стиснеш Shift + Alt во исто време и ќе ти се промени фонтот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум-
Отиди до: