Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознавте за форумот?

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Како дознавте за форумот?   Вто Мар 10, 2009 4:08 pm

Па како?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Вто Мар 10, 2009 11:20 pm

Цеце ми го кажа

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 5:38 pm

Мене Дијан4е ми кажа преку скајп
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:35 pm

Мене никој јас и Дијан4е го направивме хееее Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:36 pm

valer4e напиша:
Мене никој јас и Дијан4е го направивме хееее Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
јас ти понудив хехе така да јас ти кажав Very Happy

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:38 pm

аааааа не лажи заедно се договориме да го напраиме Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:40 pm

valer4e напиша:
аааааа не лажи заедно се договориме да го напраиме Very Happy Very Happy Very Happy
сеа ке се степаме? ок почекај ме сеа ке дојдам
хехе

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:41 pm

добро де те чекам за тепачка Very Happy Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:42 pm

valer4e напиша:
добро де те чекам за тепачка Very Happy Very Happy
ама сеа не ми се оди далеку си утре ке те истепам хаха
ке видиш ти

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:44 pm

ајде бе ке се тепаме у школо а наставниците ке навиват за мене хаха Very Happy Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Сре Мар 11, 2009 8:45 pm

valer4e напиша:
ајде бе ке се тепаме у школо а наставниците ке навиват за мене хаха Very Happy Very Happy
а децата за мене
ај да престанеме бидејки ова отиде во оф топик

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Саб Мар 14, 2009 12:53 am

Од Дијанче преку ПП.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Саб Мар 14, 2009 11:24 am

дијанче ми кажа за форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Саб Мар 14, 2009 11:46 am

dijan4e mi dade link i se zacleniv Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознавте за форумот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум-
Отиди до: