Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 На форумот му се потребни...

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: На форумот му се потребни...   Вто Мар 10, 2009 4:09 pm

Што му е потребно на форумот?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: На форумот му се потребни...   Вто Мар 10, 2009 11:20 pm

па уште теми ама мислам дека не е доправен така да има време

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: На форумот му се потребни...   Сре Мар 11, 2009 12:38 am

Bube напиша:
па уште теми ама мислам дека не е доправен така да има време
да да

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: На форумот му се потребни...   Сре Мар 11, 2009 5:20 pm

според мене сега за сега не му е ништо потребно на овој прекрасен форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: На форумот му се потребни...   Саб Мар 14, 2009 12:53 am

Па незнам ништо не му е потребно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: На форумот му се потребни...   Саб Мар 14, 2009 11:23 am

повеќе членови Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: На форумот му се потребни...   Саб Мар 14, 2009 11:50 am

mislam deka skinot malku treba da se popravi inku niso ne mu fali super e bravo Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: На форумот му се потребни...   

Вратете се на почетокот Go down
 
На форумот му се потребни...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум-
Отиди до: