Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори на форумов

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Модератори на форумов   Вто Мар 10, 2009 4:13 pm

Сеа за сеа немаме модератори

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Модератори на форумов   Саб Мар 14, 2009 12:57 am

Модератори на форумот се:
Несе (Мариана)
Бубе (Луисана)
Цеце (Тефи)
Елиса (Блејк)
Тие се модератори и се надевам дека ке бидат редовни и дека добро ке ја вршат својата работа

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
 
Модератори на форумов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум :: Статистики и обавестувања-
Отиди до: