Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пријави за модератор

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Пријави за модератор   Вто Мар 10, 2009 4:14 pm

Тука пријаввајте се за модератор

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   Вто Мар 10, 2009 11:16 pm

Се пријавувам!!!!!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   Сре Мар 11, 2009 12:36 am

Пријавена си и биди редовна

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Cece

Cece

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   Чет Мар 12, 2009 3:34 pm

Се пријавувам!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   Чет Мар 12, 2009 3:38 pm

Dijan4e напиша:
Пријавена си и биди редовна

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Cece

Cece

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   Чет Мар 12, 2009 3:39 pm

Blagodaram i ke bidam redovna

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   Саб Мар 14, 2009 12:49 am

Па ако може уште некој да се пријави,и јас се пријавувам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   Саб Мар 14, 2009 12:53 am

Може пријавена си и оваа тема оди лок

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за модератор   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријави за модератор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум :: Статистики и обавестувања-
Отиди до: