Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правило

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Правило   Вто Мар 10, 2009 4:31 pm

Секој треба да си отвори сам своја куќа и во неа да стави слики од мебелот,собите.....
Можете да имате само една куќа а неможе да имате куќа стан и апартман туку само куќа, гаража и градина
куќата наречете ја по познатата личност

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
 
Правило
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Домовите на познатите :: Куќи-
Отиди до: