Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Критики

Go down 
АвторПорака
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Критики   Пон Мар 09, 2009 8:16 pm

Тука критикувајте го форумот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Критики   Саб Мар 14, 2009 12:50 am

Единствено не ми се допаѓа логото и кој е онлајн се друго е супер Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Критики   Саб Мар 14, 2009 12:59 am

Elisa напиша:
Единствено не ми се допаѓа логото и кој е онлајн се друго е супер Very Happy
ке го смениме и тоа

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Критики   Саб Мар 14, 2009 1:47 am

Не кажав да го смените заради мене така си реков јас Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Критики   Саб Мар 14, 2009 2:18 am

Elisa напиша:
Не кажав да го смените заради мене така си реков јас Smile
оки ама уште малку и ке го сменам Very Happy

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Критики   

Вратете се на почетокот Go down
 
Критики
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум-
Отиди до: