Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Насловна

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Насловна   Сре Мар 11, 2009 8:06 pm

Тука заедно со новинарите ке се договараме за насловна.Па новинари што мислите?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

avatar

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Насловна   Сре Мар 11, 2009 10:32 pm

па не знам ако не Дијан4е отвори нова тема со анкета и да гласаме кој да биде на насловна ако не???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Насловна
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Редакции :: Tv Novele-
Отиди до: