Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Материјали

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Материјали   Сре Мар 11, 2009 8:51 pm

Тука ке поставуваме материјали за списанието тв новеле

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Материјали   Нед Мар 15, 2009 6:13 pm

па можете да почнете со поставување на материјали за број 1

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Материјали   Пет Мар 20, 2009 5:22 pm

eve od mene posteri:
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Материјали   Пет Мар 20, 2009 7:24 pm

еве од мене
мн ми се свиѓа сликава со лулу

eve od lali

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Материјали   Пет Мар 20, 2009 7:39 pm

Фала и на двете

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Материјали   Саб Мар 21, 2009 12:40 am

нп дијанче

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Материјали   

Вратете се на почетокот Go down
 
Материјали
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Редакции :: Tv Novele-
Отиди до: