Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*

Go down 
АвторПорака
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Сре Мар 11, 2009 9:02 pm

WELCAME


Bags 100$Shoes 100$marami 50$Fustani po 200$


kompleti po 200$
jakni i palta po 250$set kompleti 400$_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Чет Мар 12, 2009 3:01 pm

Неше следниот пат кога ке отвораш бутик или било сто побарај дозвола од админ(важи)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje

Maje

Број на мислења : 16
Registration date : 2009-03-12

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Чет Мар 12, 2009 5:14 pm

За мене се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Чет Мар 12, 2009 8:19 pm

За мене ако може 4,5 и 9 од Shoes и од ташните...сите .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Чет Мар 12, 2009 8:39 pm

Здраво
може на мене сите фустани?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Чет Мар 12, 2009 8:48 pm

valer4e напиша:
Неше следниот пат кога ке отвораш бутик или било сто побарај дозвола од админ(важи)
pobarav od dina4e i ona mi dozvoli inaku sega ke vi dostavam na site

za maje 20580$
za euge 1300$
za dijan4e 2400$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Чет Мар 12, 2009 9:15 pm

ок благодарам и достави ми фискална сметка

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Чет Мар 12, 2009 10:04 pm

SMETKA
Fustni ASOS 2400$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Пет Мар 13, 2009 12:41 am

daj mi se

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   Пет Мар 13, 2009 6:59 pm

sega bube

SMETKA
Bags 1000$
Shoes 1400$
Marami 300$
Fustani po 2400$
Kompleti po 3880$
Jakni i palta po 2000$
Set kompleti 9600$
Vkupno 20580$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*   

Вратете се на почетокот Go down
 
*ASOS*THE*ONLINE*FASHION*STORE*
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Бутици-
Отиди до: