Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 MAX-FACTOR

Go down 
АвторПорака
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: MAX-FACTOR   Сре Мар 11, 2009 9:05 pm


sjaj po 50$senka po 50$

maskara po 50$
pudra po 50$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Maje

Maje

Број на мислења : 16
Registration date : 2009-03-12

ПишувањеПредмет: Re: MAX-FACTOR   Чет Мар 12, 2009 5:21 pm

за мене се Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: MAX-FACTOR   Пет Мар 13, 2009 7:36 pm

sega
SMETKA
Sjaj 700$
Senka 650$
Maskara 550$
pudra 500$
Vkupno 2400$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: MAX-FACTOR   

Вратете се на почетокот Go down
 
MAX-FACTOR
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Парфемерии-
Отиди до: