Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 *ASOS*THE*JEWELRY*

Go down 
АвторПорака
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: *ASOS*THE*JEWELRY*   Сре Мар 11, 2009 9:08 pmalki po 55$lancinja po 100$obetki po 50$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*JEWELRY*   Сре Мар 11, 2009 11:05 pm

на мене све ми дај

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje

Maje

Број на мислења : 16
Registration date : 2009-03-12

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*JEWELRY*   Чет Мар 12, 2009 5:12 pm

И за мене се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*JEWELRY*   Чет Мар 12, 2009 10:17 pm

sega ke vi dostavam

SMETKA
Nakit ASOS ALKA 990$
Nakit ASOS Lan4e 1400$
Nakit ASOS Obetki 650$
Vkupno 3040$

_________________


Последната промена е направена од NeSe на Пет Мар 13, 2009 7:14 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*JEWELRY*   Пет Мар 13, 2009 12:42 am

daj mi se

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*JEWELRY*   Пет Мар 13, 2009 1:16 am

и на мене се

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*JEWELRY*   Пет Мар 13, 2009 7:05 pm

sega ke vi dostavam

SMETKA

Nakit ASOS ALKA 990$
Nakit ASOS Lan4e 1400$
Nakit ASOS Obetki 650$
Vkupno 3040$

SMETKA
Nakit ASOS ALKA 990$
Nakit ASOS Lan4e 1400$
Nakit ASOS Obetki 650$
Vkupno 3040$

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: *ASOS*THE*JEWELRY*   

Вратете се на почетокот Go down
 
*ASOS*THE*JEWELRY*
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Продавници за накит-
Отиди до: