Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пријави за познати личности

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Пријави за познати личности   Пон Мар 09, 2009 11:08 pm

Тука пријавувајте се за да бидете некоја позната личност со пополнување на овие податоци:
Име:
Сакам да бидам:
СЕ ПРИЈАВУВАМ

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Пон Мар 09, 2009 11:09 pm

Име:Дијана
Сакам да бидам:Ashley Tisdale
СЕ ПРИЈАВУВАМ
Пријавена сум си

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Пон Мар 09, 2009 11:21 pm

Име: Валерија
Сакам да бидам: Vanessa Hudgens
СЕ ПРИЈАВУВАМ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Пон Мар 09, 2009 11:22 pm

Пријавена си

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Cece

Cece

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Вто Мар 10, 2009 4:22 pm

Име:Цветанка
Сакам да бидам:Кандела Ветрано(тефи)
СЕ ПРИЈАВУВАМ

а извинете по правило ке ме викате кандела нели а мозе ли тефи да ме викате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Вто Мар 10, 2009 4:27 pm

Cece напиша:
Име:Цветанка
Сакам да бидам:Кандела Ветрано(тефи)
СЕ ПРИЈАВУВАМ

а извинете по правило ке ме викате кандела нели а мозе ли тефи да ме викате

Пријавена си и ке те викаме Тефи

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Вто Мар 10, 2009 11:18 pm

Име:Љупка
Сакам да бидам:Луисана Лопилато
СЕ ПРИЈАВУВАМ!!!!!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 12:39 am

Bube напиша:
Име:Љупка
Сакам да бидам:Луисана Лопилато
СЕ ПРИЈАВУВАМ!!!!!
Пријавена си

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 4:27 pm

Ime:Elen4e
Sakam da bidam:Maria Eugenia Suarez(Euge)
SE PRIJAVUVAM!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 4:30 pm

Пријавена си

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 4:31 pm

Фала!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 4:33 pm

Elen4e напиша:
Фала!!!
нп

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 8:25 pm

Име:ANGELA
Сакам да бидам:MARIANA ESPOSITO
СЕ ПРИЈАВУВАМ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 8:26 pm

Dijan4e напиша:
Пријавена си

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 8:26 pm

fala Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Сре Мар 11, 2009 8:30 pm

NeSe напиша:
fala Very Happy
нп

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Maje

Maje

Број на мислења : 16
Registration date : 2009-03-12

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Чет Мар 12, 2009 5:09 pm

Име:Маја
Сакам да бидам:Анаи
СЕ ПРИЈАВУВАМ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Чет Мар 12, 2009 5:11 pm

Пријавена си

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Maje

Maje

Број на мислења : 16
Registration date : 2009-03-12

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Чет Мар 12, 2009 5:13 pm

Фала Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Чет Мар 12, 2009 5:21 pm

Maje напиша:
Фала Very Happy
np

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Пет Мар 13, 2009 11:43 pm

име:душица
сакам да бидам мајли сајрус
се пријавувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Пет Мар 13, 2009 11:44 pm

dusi4ka напиша:
име:душица
сакам да бидам мајли сајрус
се пријавувам
Пријавена си Мајли хехе

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Пет Мар 13, 2009 11:45 pm

хехе фала многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Пет Мар 13, 2009 11:46 pm

нп Very Happy

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   Саб Мар 14, 2009 12:55 am

Име:Елиса
Сакам да бидам:Блејк Ливли
Се пријавувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за познати личности   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријави за познати личности
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Пријави :: Пријави за познати личности-
Отиди до: