Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кој на насловна за тв новеле број 1?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next

Кој на насловна за тв новеле број 1?
Casi Angeles
0%
 0% [ 0 ]
Rebelde
0%
 0% [ 0 ]
Rebelde Way
0%
 0% [ 0 ]
Marlene Favela
43%
 43% [ 3 ]
Danna Garcia
0%
 0% [ 0 ]
Eugenia Suarez - Euge
14%
 14% [ 1 ]
Mariana Esposito - Laly
14%
 14% [ 1 ]
Lusiana Lopilato
29%
 29% [ 2 ]
Општо гласови : 7
 

АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Сре Мар 11, 2009 10:35 pm

Па кој?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Чет Мар 12, 2009 7:34 pm

Јас мислам дека треба да биде на насловна Марлене Фавела бидејки,сега глумесе во Зорро и затоа па сега ке видиме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Чет Мар 12, 2009 7:42 pm

Elen4e напиша:
Јас мислам дека треба да биде на насловна Марлене Фавела бидејки,сега глумесе во Зорро и затоа па сега ке видиме Very Happy
да да и јас гласав за неа

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Чет Мар 12, 2009 11:10 pm

Јас гласам за Lusiana Lopilato

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 6:48 pm

jas mozam da napravam naslovna na photo shop ama treba da m kazate so da pisuva

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 6:55 pm

ја мислам дека треба ееухенија суарез зш сега на нет гледав некои слики за насловна еве ја таа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 6:56 pm

епа и јас можам затоа велам да избереме и кои постери да ги има и да почнеме

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 6:57 pm

ај да почнеме со донесување на материјали

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 6:59 pm

Јас мислам дека треба да биде на насловна Марлене Фавела

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:00 pm

луге сите имаме различно мислење и сеа?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:01 pm

епа највеке имаме гласано за марлене фавела и треба таа да биде!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:05 pm

jas mislam deka marianela zs ova i se taze sliki od novata kolekcija
_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:06 pm

Јас мислам оти треба да биде Анали на насловна ама овде ја нема во списокот Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:07 pm

и сеа како ке се договориме?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:07 pm

може на насловна анали бидејки е нова серијата одлична идеа.Што мислите?

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:08 pm

e da moze
ama osven na naslovna anali treba da bidat i dr raboti mislam temite os spisanieto

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:09 pm

да ај јас морам да одам значи на насловна анали а за постери вие договрете се

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:14 pm

дечки ај да се договореме кој ке бидат на постери! што мислите вие? кој да биде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:15 pm

pa lusiana lopilato mariana esposito euge

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:18 pm

eve za mariana mislam deka e top slikava za poster

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:18 pm

Епа може да има 4 постери.
Постерите можат да бидат од овие од анкетата.
На пример може две глумици Мариана Еспосито и Луисана Лопилато. (Од новата колекција на Промес)
И две серии Ангели и Млади Бунтовници.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:21 pm

да супер е така

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:23 pm

eve

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:31 pm

Да таа...и може оваа каде Лали е со Заира.

http://i43.tinypic.com/2lw7xbd.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 7:32 pm

mnogu e cool slikata neli? i odgovara za poster

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој на насловна за тв новеле број 1?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Редакции :: Tv Novele-
Отиди до: