Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кој на насловна за тв новеле број 1?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2

Кој на насловна за тв новеле број 1?
Casi Angeles
0%
 0% [ 0 ]
Rebelde
0%
 0% [ 0 ]
Rebelde Way
0%
 0% [ 0 ]
Marlene Favela
43%
 43% [ 3 ]
Danna Garcia
0%
 0% [ 0 ]
Eugenia Suarez - Euge
14%
 14% [ 1 ]
Mariana Esposito - Laly
14%
 14% [ 1 ]
Lusiana Lopilato
29%
 29% [ 2 ]
Општо гласови : 7
 

АвторПорака
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 8:14 pm

eve za naslovna kako jas napraviv samo ne e dovrsena zs nemame odbrano temi
samo za novata kolekcija napisav

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 10:59 pm

Супер е се

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 11:18 pm

sigurno? treba da se zavfsi samo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Нед Мар 15, 2009 11:26 pm

Супер е бе само ке ја зголемиме насловната ништо друго

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 22
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 12:39 pm

може и анали ама може и лали зш има нови слики

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 2:23 pm

па неше направила веке од анали

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 23
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 4:20 pm

Знаете што насловната страница треба да се остави за крај за да може тоа што е најинтересно и најново да се стави на насловната за да ги привлече луѓето зашо да го купат.А ние уште немаме никаков материјал и немаме ништо на насловната.
Тоа на Несе е супер направено ама единствено ставено тоа за Лали треба и уште нешто.
Затоа првин да најдеме што ќе ставиме во овој број па после накрај ќе се направи насловната страница.
Ако се согласувате вака ќе направиме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 5:53 pm

да ние немаме материјал а правиме насловна ајде да почнеме со материја
може да ставиме кој добил награди tv y novelas

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 8:19 pm

е да можеме

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 8:36 pm

Elisa напиша:
Знаете што насловната страница треба да се остави за крај за да може тоа што е најинтересно и најново да се стави на насловната за да ги привлече луѓето зашо да го купат.А ние уште немаме никаков материјал и немаме ништо на насловната.
Тоа на Несе е супер направено ама единствено ставено тоа за Лали треба и уште нешто.
Затоа првин да најдеме што ќе ставиме во овој број па после накрај ќе се направи насловната страница.
Ако се согласувате вака ќе направиме.

staviv samo od lali zs nemame drugi materijali

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 8:46 pm

Луге ај да се договориме кога да се вклучиме за да видиме што ке правиме

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 9:43 pm

па незнам сега ќе почне Анали така да ќе се исклучам Very Happy Very Happy а после Анали е Идол по Идол ќе ми се преспие така да може да се уклучиме кога ќе си дојдиме од школо односно од 13:00 часот јас така мислам Very Happy Very Happy Very Happy поздрав Very Happy Very Happy

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 9:44 pm

jas mislam da ima
edna tema nova kolekcija na promesse
edna tema za novata serija anali
edno interfju naprimer so lusiana
edna tema za rebelde(meksikanskata verzija) nekoj tekst od nivnite pesni
edna tema za zoro serijata poso e nova kaj nas
edna tema za angeli kako anketa dali ke ima i 2 sezona kaj nas
edna za floricienta dali ke igra kaj nas i da se zapoznaeme so nea
kviz
vicovi
horoskop
posteri
i veke ne mi teknuva:D

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Пон Мар 16, 2009 10:04 pm

супер и за наградите tvynovelas ке има ај кој може утре околу 13 или 14 часот да се вклучи

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Вто Мар 17, 2009 3:10 pm

има ли некој уште некоја идеа за некоја рубрика?
ако немате може да почнеме

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Сре Мар 18, 2009 2:18 pm

може да почнеме еве јас сега ќе почнам

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   Сре Мар 18, 2009 5:35 pm

pa...moze i Dom Na Poznatite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој на насловна за тв новеле број 1?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој на насловна за тв новеле број 1?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Редакции :: Tv Novele-
Отиди до: