Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Парфемерии

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Парфемерии   Чет Мар 12, 2009 2:23 pm

Тука барајте дозвола за да отворите парфемерија
исто така во парфемериите цените треба да бидат повисоки а исто така ние треба да се однесуваме како познатите - бидејки сме познати

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Парфемерии   Пет Мар 13, 2009 7:38 pm

moze li da otvoram sos parfimerija?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
 
Парфемерии
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Парфемерии-
Отиди до: