Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ресторани

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Ресторани   Чет Мар 12, 2009 2:34 pm

Тука се бара дозвола за отварање на ресторан
исто така во ресторанте цените треба да бидат повисоки а исто така ние треба да се однесуваме како познатите - бидејки сме познати
а за да одите во ресторан треба прво да имате резервација резарвациите се вршат преку пракање на пп на газдата на ресторанот

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Ресторани   Нед Мар 15, 2009 5:58 pm

moze li da otvoram restoran?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Ресторани   Нед Мар 15, 2009 6:06 pm

Може отвори

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 25
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

ПишувањеПредмет: Re: Ресторани   Нед Мар 15, 2009 10:23 pm

fala

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ресторани   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ресторани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Ресторани-
Отиди до: