Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Матичен лекар

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Матичен лекар   Чет Мар 12, 2009 2:45 pm

Тука јас ке работам како матичен лекар

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   Чет Мар 12, 2009 2:58 pm

Ја сакам ти да ми бидеш матичен лекар!
А да прашам ке има ли и други доктори или само ти ке бидеш???????

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   Чет Мар 12, 2009 3:19 pm

само јас а има пријави таму се пријавуваш да ти бидам лекар

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   Нед Мар 15, 2009 7:02 pm

ок па не видов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   

Вратете се на почетокот Go down
 
Матичен лекар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Болница-
Отиди до: