Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Аптека

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Аптека   Чет Мар 12, 2009 2:47 pm

Тука можете да купувате апчиња,витамини....... тука работам јас

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Аптека   Чет Мар 12, 2009 3:08 pm

епа јас сакам аспирин,андол и витамински апчиња(кругер и од било што)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Аптека
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Аптеки-
Отиди до: