Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Продавници за DVDs и CDs

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Продавници за DVDs и CDs   Чет Мар 12, 2009 2:53 pm

Тука треба да барате дозвола за да отворите продавница за ДВДс и ЦДс
исто така во продавниците за DVDs и CDs цените треба да бидат повисоки а исто така ние треба да се однесуваме како познатите - бидејки сме познати

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
 
Продавници за DVDs и CDs
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Продавници за DVDs и CDs-
Отиди до: