Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Библиотека

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Библиотека   Чет Мар 12, 2009 3:28 pm

Кој сака да работи во библиотеката веднаш нека каже а додека не се пријават јас ке работам во библиотеката

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

ПишувањеПредмет: Re: Библиотека   Пет Мар 13, 2009 12:43 am

jas se prijavuvam

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

ПишувањеПредмет: Re: Библиотека   Пет Мар 13, 2009 1:14 am

Пријавена си и ти ке работиш во библиотеката
на мене дај ми ја книгата - Чорбаџи Теодос

_________________

Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://famousworld.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Библиотека   

Вратете се на почетокот Go down
 
Библиотека
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Библиотека-
Отиди до: