Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Добредојдовте!

Go down 
5 posters
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeПон Мар 09, 2009 4:43 pm

Тука секој нека отвори нова тема и нека ни се претстави
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
??????
Гостин
Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 3:46 pm

здраво јас сум Зоран и сум од Кратово и имам 12 год и форумот ви е Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ?????????????
Вратете се на почетокот Go down
Elen4e

Elen4e


Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 3:51 pm

Добредојде Зоран а што се ѕвездиве???
Вратете се на почетокот Go down
valer4e
Admin
Admin
valer4e


Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 3:57 pm

Добредојде Зоцка Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 6:46 pm

Добредојде Зоран
Вратете се на почетокот Go down
viki

viki


Број на мислења : 35
Registration date : 2009-03-14

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 6:49 pm

Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
viki

viki


Број на мислења : 35
Registration date : 2009-03-14

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 6:50 pm

Добредојде Зоран bom
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 7:45 pm

Добредојде Зоран
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e


Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 10:54 pm

Зоки зошто не си отвориш нова тема и таму да ни се представиш? прво погледни како сите ние сме направиле и тогаш. Важи!! Да си знаеш за следниот пат!!
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeСре Мар 18, 2009 12:42 am

Добро Валерија немора толку извичници да ставаш можеби незнаело ама за друг патке знае затоа сме јас и ти тука - да ги поправиме
плс без толку извичници
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube


Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeСре Мар 18, 2009 2:14 pm

Добредојде Зоки добар престој на форумов Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 2:48 pm

Го избришав зоки бидејки досагаше на админите и пред тоа го блокирав ама пак се рег и затоа го избришав
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Sponsored content

Добредојдовте! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте!   Добредојдовте! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум :: Добредојдовте!-
Отиди до: