Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Mariana Esposito

Go down 
АвторПорака
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 28
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 10:30 pm

ova e mojata banka
primiv 20580$ od butikot
a od nakitot 6080$

_________________
Mariana Esposito 1zwn876
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 12:11 am

само да ти кажам дека на сите треба да им наплакаш во сеф и во ваши пари а и фискална сметка треба да им дадеш

_________________
Mariana Esposito 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 12:30 am

колку пари имаш сега?
кажи ми за да ти одземам за шминките

_________________
Mariana Esposito 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 28
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 7:13 pm

od asos butik 20580$+od asos nakit 6080$=26660$
sega imam 107.020$

_________________
Mariana Esposito 1zwn876
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 8:39 pm

107.020$ - 2.500$=104.520$ за шминките

_________________
Mariana Esposito 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e

Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitimeСаб Мар 14, 2009 1:42 pm

104.520$-250$=104.270$ за патиките

_________________
Mariana Esposito 95zte1
Вратете се на почетокот Go down
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 28
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitimeВто Мар 17, 2009 8:15 pm

zemav plata 8000$ i od asos parfem od vanessa so kupi 5100$

_________________
Mariana Esposito 1zwn876
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
Mariana Esposito Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mariana Esposito   Mariana Esposito Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Mariana Esposito
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Банка-
Отиди до: