Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Модератори на форумов

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Модератори на форумов Empty
ПишувањеПредмет: Модератори на форумов   Модератори на форумов Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 4:13 pm

Сеа за сеа немаме модератори

_________________
Модератори на форумов 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Модератори на форумов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори на форумов   Модератори на форумов Icon_minitimeСаб Мар 14, 2009 12:57 am

Модератори на форумот се:
Несе (Мариана)
Бубе (Луисана)
Цеце (Тефи)
Елиса (Блејк)
Тие се модератори и се надевам дека ке бидат редовни и дека добро ке ја вршат својата работа

_________________
Модератори на форумов 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
 
Модератори на форумов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Форум :: Статистики и обавестувања-
Отиди до: