Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пријави за новинари

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeСре Мар 11, 2009 4:48 pm

Тука пријавувајте се да бидете новинар во нашите редакции

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Bube

Bube

Број на мислења : 38
Registration date : 2009-03-10

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeСре Мар 11, 2009 5:32 pm

се пријавувам да бидам новинар во редакцијата ТВ НОВЕЛЕ!!!!

_________________
Пријави за новинари 009 Пријави за новинари 008 Пријави за новинари 022
Пријави за новинари 014 Пријави за новинари 018 Пријави за новинари 015
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeСре Мар 11, 2009 5:50 pm

Пријавена си и да кажам дека можете да бидете новинар во сите редакции

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeСре Мар 11, 2009 7:38 pm

Се пријавувам за да бидам новинарка во редакцијата Тв Новеле
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeСре Мар 11, 2009 8:01 pm

Пријавена си

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e

Број на мислења : 66
Registration date : 2009-03-11

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeСре Мар 11, 2009 8:40 pm

Фала Дијан4е
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeСре Мар 11, 2009 8:41 pm

нп Very Happy

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Elisa

Elisa

Број на мислења : 57
Age : 25
Registration date : 2009-03-14

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 7:02 pm

Се пријавувам во Тв Новеле затоа што сите сте таму Smile
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 7:08 pm

Пријавена си ако сакаш можеш во повеке да бидеш

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 28
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 7:09 pm

i jas sakam isto

_________________
Пријави за новинари 1zwn876
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 7:10 pm

Пријавена си

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe

Број на мислења : 243
Age : 28
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 7:12 pm

fala

_________________
Пријави за новинари 1zwn876
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
dusi4ka

dusi4ka

Број на мислења : 84
Age : 24
Местолокација : во шопинг со мајли сајрус
Registration date : 2009-03-13

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 12:38 pm

и јас сакам

_________________
Пријави за новинари 35a649k
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 2:27 pm

Пријавена си

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Cece

Cece

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-03-10

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 6:00 pm

se prijavuvam za vo redkacijata telenovele

_________________
Пријави за новинари Luisana-Lopilato-picture-Z1G229672_b
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e

Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 6:02 pm

Пријавена си

_________________
Пријави за новинари 2aill36
Ashley Tisdale the best forever!
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Cece

Cece

Број на мислења : 11
Registration date : 2009-03-10

Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 6:08 pm

благодарам

_________________
Пријави за новинари Luisana-Lopilato-picture-Z1G229672_b
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пријави за новинари Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријави за новинари   Пријави за новинари Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријави за новинари
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Новинарство :: Новинари-
Отиди до: