Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Маркети

Go down 
2 posters
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Маркети Empty
ПишувањеПредмет: Маркети   Маркети Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 2:30 pm

Тука се бара дозвола за отварање на маркет
исто така во маркетите цените треба да бидат повисоки а исто така ние треба да се однесуваме како познатите - бидејки сме познати
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e


Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

Маркети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маркети   Маркети Icon_minitimeСре Мар 18, 2009 8:28 pm

Може јас да отворам маркет ?
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Маркети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маркети   Маркети Icon_minitimeСре Мар 18, 2009 8:37 pm

moze
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Sponsored content

Маркети Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маркети   Маркети Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Маркети
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Маркети-
Отиди до: