Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Електрични апарати

Go down 
2 posters
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Електрични апарати Empty
ПишувањеПредмет: Електрични апарати   Електрични апарати Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 2:31 pm

Тука се бара дозвола за отварање на продавница за електрични апарати
исто така во продавниците за електрични апарати цените треба да бидат повисоки а исто така ние треба да се однесуваме како познатите - бидејки сме познати
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe


Број на мислења : 243
Age : 31
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

Електрични апарати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Електрични апарати   Електрични апарати Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 10:32 pm

moze li da otvoram asos za fenovi pegli?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Електрични апарати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Електрични апарати   Електрични апарати Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 12:11 am

може отвори
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
NeSe

NeSe


Број на мислења : 243
Age : 31
Местолокација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-11

Електрични апарати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Електрични апарати   Електрични апарати Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 7:18 pm

fala Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Електрични апарати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Електрични апарати   Електрични апарати Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 8:48 pm

np Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
Sponsored content

Електрични апарати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Електрични апарати   Електрични апарати Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Електрични апарати
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Електрични апарати-
Отиди до: