Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кафулиња

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Кафулиња Empty
ПишувањеПредмет: Кафулиња   Кафулиња Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 2:36 pm

Тука треба да барате дозвола за отварање на кафуле
исто така во кафулиња цените треба да бидат повисоки а исто така ние треба да се однесуваме како познатите - бидејки сме познати
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
 
Кафулиња
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Кафулиња-
Отиди до: