Famous world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте во светот каде што сите сме познати.Забавувајте се!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Матичен лекар

Go down 
2 posters
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Матичен лекар Empty
ПишувањеПредмет: Матичен лекар   Матичен лекар Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 2:45 pm

Тука јас ке работам како матичен лекар
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e


Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

Матичен лекар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   Матичен лекар Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 2:58 pm

Ја сакам ти да ми бидеш матичен лекар!
А да прашам ке има ли и други доктори или само ти ке бидеш???????
Вратете се на почетокот Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Број на мислења : 303
Registration date : 2009-03-09

Матичен лекар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   Матичен лекар Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 3:19 pm

само јас а има пријави таму се пријавуваш да ти бидам лекар
Вратете се на почетокот Go down
https://famousworld.macedonianforum.net
valer4e
Admin
Admin
valer4e


Број на мислења : 165
Registration date : 2009-03-09

Матичен лекар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   Матичен лекар Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 7:02 pm

ок па не видов
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Матичен лекар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Матичен лекар   Матичен лекар Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Матичен лекар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Famous world :: Shopping centar :: Болница-
Отиди до: